Canlı Bahis Programı 07 Temmuz Perşembe

07 Temmuz Perşembe günü Bets10 Canlı bahis programında futbol, tenis ve voleybol spor dallarından yaklaşık 50 canlı bahis seçeneği ile bahise doyacaksınız. Bu karşılaşmaların
çoğunu yüksek kalitede izleyebileceksiniz. İşte Günün Programı:

  • Canlı Bahis Programı 07 Temmuz Perşembe
    • Futbol

      FC Seoul – Gangwon FCPerşembe 11:00
      Albirex Niigata FC – Hougang United FCPerşembe 14:30
      Woodlands Wellington – Young LionsPerşembe 14:30
      FC Olimpi Rustavi – FC BanantsPerşembe 16:00
      Lech Poznan – Zaglebie LubinPerşembe 16:00
      FC Akademiya Tolyatti – FC Neftekhimik NizhnekamskPerşembe 17:00
      FC Khimik Dzerzhinsk – FC Syzran-2003Perşembe 17:00
      FC Ulysses – FerencvárosPerşembe 17:00
      Al Ismaily – El Entag El HarbyPerşembe 17:30
      Al Mokawloon Al Arab – Al AhlyPerşembe 17:30
      Al Zamalek – Wadi DeglaPerşembe 17:30
      Ittihad El Shorta – Talaea El GeishPerşembe 17:30
      KS Flamurtari – BuducnostPerşembe 17:30
      Podolje – Spartak TambovPerşembe 17:30
      Smouha – El Ittihad El SakandaryPerşembe 17:30
      Al Arabi – Al ManshiaPerşembe 18:00
      Al Wihdat – Al Baqaa SC AmmanPerşembe 18:00
      FC Milsami Orhei – Dinamo TbilisiPerşembe 18:00
      Salyut-Energiya Belgorod – KalugaPerşembe 18:30
      FK Karabakh – BangaPerşembe 19:00
      Ventspils – Skonto RigaPerşembe 19:00
      Bayer 04 Leverkusen – TSV 1860 MunchenPerşembe 19:15
      FB Gulbene – Liepajas MetalurgsPerşembe 19:15
      Nomme Kalju – HonkaPerşembe 19:30
      BK Häcken – KäerjéngPerşembe 20:00
      FC Minsk – FK Olimpik BakuPerşembe 20:00
      KS Vllaznia – Birkirkara FCPerşembe 20:00
    • Voleybol

      Ukrayna – BrezilyaPerşembe 12:30
      Çin – RusyaPerşembe 16:00
    • Tenis

      Polona Hercog – Vesna DolontsPerşembe 12:00
      Stephanie Voegele – Sara ErraniPerşembe 12:00
      Juan Pablo Brzezicki – Paolo LorenziPerşembe 13:00
      Lourdes Dominguez Lino – Johanna LarssonPerşembe 13:30
      Estrella Cabeza Candela – Eva BirnerovaPerşembe 14:00
      Gianluca Naso – Adrian UngurPerşembe 15:00
      Sofia Arvidsson – Maria Jose Martinez SanchezPerşembe 15:00
      Barbora Zahlavova Strycova – Flavia PennettaPerşembe 16:30
      Roberta Vinci – Timea BabosPerşembe 17:00
      Carlos Berlocq – Simone VagnozziPerşembe 19:00
      E.Birnerova/L.Hradecka – P.Martic/O.SavchukPerşembe 19:00

    Bir Cevap Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.