Canlı Bahis Programı ve Maç Listesi 16.07.2011

Bugün bets10 canlı bahislerinde yüze yakın mücadele ile bahis keyfini en doruklara çıkaracagız. Binlerce bahis seçeneği ile bu keyfi kaçırmayın. İşte günün programı:

  • Canlı Bahis Programı ve Maç Listesi 16.07.2011
    • Futbol

      Bonnyrigg White Eagles – Marconi StallionsCumartesi 12:00
      North Pine – Mt Gravatt HawksCumartesi 12:00
      Olympia FC Warriors – Glenorchy KnightsCumartesi 12:00
      Sutherland Sharks – APIA Leichhardt TigersCumartesi 12:00
      Taringa Rovers – Capalaba BulldogsCumartesi 12:00
      Tochigi SC – Sagan TosuCumartesi 12:00
      Shimizu S-Pulse – Albirex NiigataCumartesi 12:30
      Tokushima Vortis – Tokyo Verdy 1969Cumartesi 12:30
      Malaysian Super League All Stars – Liverpool FCCumartesi 12:45
      Kawasaki Frontale – Kashiwa ReysolCumartesi 13:00
      Vissel Kobe – Cerezo OsakaCumartesi 13:00
      Suwon Samsung Bluewings – Incheon UnitedCumartesi 13:30
      Erzgebirge Aue – Alemannia AachenCumartesi 14:00
      FC St. Pauli – FC Ingolstadt 04Cumartesi 14:00
      Hangzhou Greentown – ArsenalCumartesi 14:30
      Preußen Münster – Heracles AlmeloCumartesi 15:00
      Randers FC – FC VestsjaellandCumartesi 15:00
      SC Heerenveen – Sparta RotterdamCumartesi 15:00
      Vfl Bochum ll – RW OberhausenCumartesi 15:00
      1. FC Nürnberg – Ajax AmsterdamCumartesi 16:00
      FC Groningen – BV VeendamCumartesi 16:00
      FCV – Seinäjoen JKCumartesi 16:00
      Gateshead – Carlisle UnitedCumartesi 16:00
      Kaizer Chiefs – TottenhamCumartesi 16:00
      Linfield – RangersCumartesi 16:00
      Metalist Kharkiv – FC Zarya LuganskCumartesi 16:00
      Sudet – FC KuusysiCumartesi 16:00
      Assyriska Fören. – IFK VärnamoCumartesi 17:00
      Bærum – KristiansundCumartesi 17:00
      Crewe Alexandra – Wolverhampton WanderersCumartesi 17:00
      Degerfors IF – SundsvallCumartesi 17:00
      Forfar Athletic – Aberdeen FCCumartesi 17:00
      Jönköpings Södra – Brage IKCumartesi 17:00
      KRC Genk – Olympique LyonnaisCumartesi 17:00
      Ljungskile SK – Ängelholms FFCumartesi 17:00
      Motherwell – Leeds UnitedCumartesi 17:00
      PFC Oleksandriya – Dinamo KievCumartesi 17:00
      Portsmouth – ChelseaCumartesi 17:00
      Teplice – Baník SokolovCumartesi 17:00
      Odense BK – FC NordsjællandCumartesi 18:00
      FK Dukla Banská Bystrica – FC NitraCumartesi 18:30
      HJK Helsinki – VPSCumartesi 18:30
      İsveç – FransaCumartesi 18:30
      Djurgårdens IF – Mjällby AIFCumartesi 19:00
      IFK Norrköping – Syrianska FCCumartesi 19:00
      Metalurg Donezk – Shakhtar DonetskCumartesi 19:00
      Volyn – TavriaCumartesi 19:00
      Kapfenberg – Wacker InnsbruckCumartesi 19:30
      Mattersburg – FC MagnaCumartesi 19:30
      PSV Eindhoven – BursasporCumartesi 19:30
      Rapid Wien – FC Trenkwalder AdmiraCumartesi 19:30
      SV Ried – Sturm GrazCumartesi 19:30
      Tammeka Tartu – KuressaareCumartesi 19:30
      Tulevik Viljandi – Paide FC Flora LMCumartesi 19:30
      FC St Gallen – Southampton FCCumartesi 20:00
      Borussia Mönchengladbach – PortoCumartesi 20:30
      Cercle Brugge – KSV RoeselareCumartesi 20:30
      FK Senica – Tatran PrešovCumartesi 20:30
      Standard de Liège – FenerbahçeCumartesi 21:00
      BSC Young Boys – BaselCumartesi 21:15
      Finn Harps – ShelbourneCumartesi 21:45
      Kolombiya – PeruCumartesi 22:00
      Bragantino – SportCumartesi 22:20
      Ponte Preta – GuaraniCumartesi 22:20
      Paris Saint Germain – AnderlechtCumartesi 22:45
      Seattle Sounders – Colorado RapidsCumartesi 23:00
      Vancouver Whitecaps – Real Salt LakeCumartesi 23:00
    • Tenis

      Robin Soderling – Tomas BerdychCumartesi 14:05
      Federico Del Bonis – Juan Carlos FerreroCumartesi 15:05
      Nicolas Almagro – David FerrerCumartesi 15:30
      Pablo Andujar – Lukasz KubotCumartesi 17:05
    • Beyzbol

      New York Mets – Philadelphia PhilliesCumartesi 23:10

    Bir Cevap Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.