Günün Canlı Bahis Programı 08 Temmuz Cuma

Bets10 canlı bahis programında Futbol, Basketbol, voleybol ve Tenis dallarında farklı ve çeşitli bahislerin bulunduğu 08 temmuz cuma günü heyecanı yaşamaya ve kasalarınızı doldurmaya devam
edeceksiniz.
Araştırmalarımızı yapalım bahislerimizi hazırlayalım….

  • Günün Canlı Bahis Programı 08 Temmuz Cuma
    • Futbol

      Students Union FC – BWSSBCuma 11:30
      Redlands United – Mitchelton FCCuma 12:00
      FAUR – Mashuk-KMVCuma 13:00
      Glenorchy Knights – Tilford ZebrasCuma 13:00
      Kuzbass Kemerovo – Yakutiya YakutskCuma 13:30
      MEG – ASCCuma 13:30
      Tampines Rovers – Etoile FCCuma 14:30
      Volga Tver – TekstilshikCuma 17:00
      Bdin Vidin – CSKA SofyaCuma 18:00
      Stabæk 2 – Rosenborg 2Cuma 18:00
      Torpedo Zhodino – BATE BorisovCuma 18:00
      FC Kiffen – KäPaCuma 18:30
      HJK Helsinki – FC InterCuma 18:30
      Vorskla – PFC OleksandriyaCuma 19:00
      Arminia Bielefeld – SC Paderborn 07Cuma 19:30
      FC St Pauli – Brondby IFCuma 19:30
      Lechia Gdansk – AC Omonia NicosiaCuma 19:30
      Kecskeméti TE – Videoton FCCuma 20:00
      SG Wattenscheid 09 – VfB HombergCuma 20:30
      Derry City FC – Shamrock RoversCuma 21:35
      Cork City – Salthill Devon FCCuma 21:45
      FC Bohemians – Galway UnitedCuma 21:45
      Mervue United – Athlone TownCuma 21:45
      KA – IA AkranesCuma 22:00
      SV Grödig – FSV Mainz 05Cuma 19:30
    • Basketbol

      Poland-U19 – Litvanya U 19Cuma 14:30
      Air21 Express – Barangay Ginebra KingsCuma 14:45
    • Voleybol

      ABD – KübaCuma 12:00
      Fransa – İspanyaCuma 21:30
    • Tenis

      Anabel Medina Garrigues – Sara ErraniCuma 12:00
      Sofia Arvidsson – Johanna LarssonCuma 13:00
      Irina-Camelia Begu – Estrella Cabeza CandelaCuma 14:00
      Polona Hercog – Barbora Zahlavova StrycovaCuma 14:30
      L.Dominguez Lino/M.Martinez Sanchez – V.Dushevina/A.KudryavtsevaCuma 15:30
      Roberta Vinci – Zuzana KucovaCuma 17:00
      D.Gremelmayr / T.Kamke – J.Brunstrom / A.ShamasdinCuma 18:00
      Klara Zakopalova – Kateryna BondarenkoCuma 19:00
      Oliver Rochus – Matthew EbdenCuma 20:00
      Michael Yani – Denis KudlaCuma 21:30

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.