Günün Maçları, Canlı Bahis, Maç Programı 26-27-28 Temmuz 2011

Bu maç programında birbirinden farklı liglerde çok bahis seçenekli karşılaşmar bulabileceksiniz. Bets10 ile canlı bahis seçenekleri kasalarınızı dolduracak…

Bahisleri alalım…

26.07.2011-29.07.2011 – Tarihli Maç Programı

Tarih Saat Takımlar
26.07.2011 ÇEK CUMHURİYETİ (U19) – YUNANİSTAN (U19)
26.07.2011 İRLANDA CUMHURİYETİ (U19) – ROMANYA (U19)
26.07.2011 BNEY YEHUDA – HELSINGBORG
26.07.2011 19:00 Ekranas – BATE Borisov
26.07.2011 19:15 FC Barcelona – Internacional
26.07.2011 20:00 APOEL Nicosia – S.Bratislava
26.07.2011 19:00 Zestafoni – Sturm Graz
26.07.2011 LITEKS LOVECH – WISLA KRAKOW
26.07.2011 BELÇİKA (U19) – SIRBİSTAN (U19)
26.07.2011 TÜRKİYE (U19) – İSPANYA (U19)
26.07.2011 21:00 Dinamo Kiev – Rubin Kazan
26.07.2011 21:45 Bayern Münih – AC Milan
26.07.2011 21:45 Genk – Partizan
26.07.2011 21:45 Rangers – Malmo FF
26.07.2011 21:45 Twente – FC Vaslui
27.07.2011 01:30 Gremio Prud. – Vila Nova
27.07.2011 01:30 Bragantino – Ituiutaba
27.07.2011 01:30 Goias – Sport
27.07.2011 01:30 Guarani – Duque Caxias
27.07.2011 01:30 Portuguesa – Guaratingueta
27.07.2011 03:50 Parana Clube – Ponte Preta
27.07.2011 ABC NATAL – SAO CAETANO
27.07.2011 03:50 Icasa – Criciuma
27.07.2011 03:50 Nautico – Vitoria
27.07.2011 03:50 Salgueiro – ASA
27.07.2011 FUKUOKA – IWATA
27.07.2011 13:00 KASHIMA – GAMBA OSAKA
27.07.2011 KAWASAKI – HIROSHIMA
27.07.2011 KOBE – YOKOHAMA MARINOS
27.07.2011 SENDAI – KASHIWA
27.07.2011 SHIMIZU – KOFU
27.07.2011 YAMAGATA – URAWA
27.07.2011 18:30 AC Oulu – KPV
27.07.2011 19:00 Helsinki – Dinamo Zagreb
27.07.2011 3.LÜK MAÇI – 3.LÜK MAÇI
27.07.2011 FC KOPENHAG – SHAMROCK
27.07.2011 ODENSE – PANATHINAIKOS
27.07.2011 21:05 Maccabi Haifa – Maribor
27.07.2011 21:15 Standard Liege – FC Zurich
27.07.2011 FİNAL – FİNAL
27.07.2011 21:45 Lille – O. Marsilya
27.07.2011 21:45 Benfica – Trabzonspor
27.07.2011 21:45 Rosenborg – Plzen
28.07.2011 ATLETICO GOIANIENSE – CRUZEIRO
28.07.2011 01:30 Atletico MG – Fluminense
28.07.2011 01:30 Botafogo RJ – Avai FC
28.07.2011 01:30 Gremio – America MG
28.07.2011 03:50 Coritiba – Sao Paulo
28.07.2011 03:50 Figueirense – Palmeiras
28.07.2011 03:50 Santos FC – Flamengo
28.07.2011 SLASK WROCLAW – LOKOMOTIV SOFIA
28.07.2011 AE KITION – BOLESLAV
28.07.2011 JIPPO JOENSUU – HAMEENLINA
28.07.2011 21:00 Alania V. – Aktobe
28.07.2011 19:00 Ventspils – R.S. Belgrad
28.07.2011 19:30 Karpaty Lviv – St.Patricks
28.07.2011 20:00 Aalesund – Elfsborg
28.07.2011 20:00 Anorthosis – Rabotnicki
28.07.2011 OLIMPIJA LJUBLIANA – AUSTRIA WIEN
28.07.2011 20:00 Salzburg – FK Senica
28.07.2011 20:00 Sparta Prag – FK Sarajevo
28.07.2011 20:00 Vålerenga – PAOK
28.07.2011 VORSKLA POLTAVA – SLIGO ROVERS
28.07.2011 20:30 Bursaspor – Gomel
28.07.2011 20:30 H. Tel-Aviv – FC Vaduz
28.07.2011 20:30 Omonia Nicosia – Den Haag
28.07.2011 21:45 Stoke City – Hajduk Split
28.07.2011 20:30 Young Boys – Westerlo
28.07.2011 20:45 Levski Sofya – Trnava
28.07.2011 21:00 AZ Alkmaar – Jablonec
28.07.2011 DIFFERDANGE – OLYMPIAKOS VOLOU
28.07.2011 DINAMO BÜKREŞ – VARAZDIN
28.07.2011 21:00 Gaziantepspor – Legia Varşova
28.07.2011 21:00 Paksi SE – Hearts
28.07.2011 21:30 Club Brugge – FK Karabakh
28.07.2011 21:30 Mainz 05 – G.M.Medias
28.07.2011 21:30 Zeljeznicar – Maccabi Tel Aviv
28.07.2011 21:45 Nacional – Hacken
28.07.2011 21:45 Palermo – Thun
28.07.2011 21:45 Stoke City – Hajduk Split
28.07.2011 22:00 At. Madrid – Strømsgodset
28.07.2011 METALURGI RUSTAVI – RENNES
28.07.2011 22:00 FC Midtjylland – Guimaraes
28.07.2011 22:05 Ried – Brøndby IF
28.07.2011 KR REYKJAVIK – DINAMO TİFLİS
28.07.2011 THOR AKUREYRI – VESTMANNAEYJAR
29.07.2011 01:30 Vasco da Gama – Bahia
29.07.2011 03:00 Ceara – Atletico PR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.