Günün Maçları Canlı Bahisller 24 Temmuz 2011

İşte bahise doyacağınız bir hafta sonu, başta bets10 olmak üzere  tüm çnerdiğimiz sitelerde bu maçların hepsine hem canlı bahis yapabileceksiniz, hemde normal bahis yapabileceksiniz,
ayrıca canlı bahis bölümlerinde bu maçlara kombine bahis yaparak kazançlarınızı katlayabilirsiniz…
Bol kazançlar

24.07.2011   AMERICA MINEIRO – FIGUEIRENSE
24.07.2011 00:30 Atletico PR – Botafogo RJ
24.07.2011 00:30 Sao Paulo – Atletico GO
24.07.2011 01:00 NY Red Bulls – FC Dallas
24.07.2011 03:00 Flamengo – Ceara
24.07.2011 03:00 Ituiutaba – ABC
24.07.2011   CLUB TIJUANA – MONARCAS
24.07.2011 01:00 Pachuca – Santos
24.07.2011 03:00 Tigres – Cruz Azul
24.07.2011 03:00 Columbus Crew – Portland Timbers
24.07.2011 03:30 Kansas City – Toronto FC
24.07.2011 04:00 Colorado R. – New England R.
24.07.2011 04:45 Atlas – Puebla
24.07.2011 05:00 Atlante – CD Guadalajara
24.07.2011 05:00 Real Salt Lake – SJ Earthquakes
24.07.2011 05:30 CD Chivas USA – Houston Dynamo
24.07.2011 13:00 Avispa Fukuoka – Yamagata
24.07.2011 14:30 Hibernian – Celtic
24.07.2011 15:00 Nordsjælland – AC Horsens
24.07.2011 16:30 Aachen – Braunschweig
24.07.2011 16:30 Dynamo Dresden – Hansa Rostock
24.07.2011 16:30 Paderborn – F.Dusseldorf
24.07.2011   HONEFOSS – SANDEFJORD
24.07.2011 17:00 FC Wacker Innsbruck – Salzburg
24.07.2011   AALBORG – AARHUS
24.07.2011 17:00 Lyngby – SønderjyskE
24.07.2011 17:00 Dundee U. – Kilmarnock
24.07.2011 17:00 Dumbarton – East Stirling
24.07.2011 17:00 Basel – Xamax
24.07.2011 17:00 Thun – Grasshoppers
24.07.2011   VOLGA NIZHNY NOVGOROD – SPARTAK MOSKOVA
24.07.2011   AIK STOCKHOLM – KALMAR
24.07.2011 17:30 Hacken – Gais
24.07.2011   LOKOMOTİV MOSKOVA – AMKAR
24.07.2011 18:15 S.Nalchik – FC Krasnodar
24.07.2011 18:30 Honka – Haka
24.07.2011 18:30 Jyvaskyla JK – Turku PS
24.07.2011 18:30 IFK Mariehamn – KuPS
24.07.2011   FC ESPOO – OULU
24.07.2011 18:30 Ceahlaul Piatra-Neamt – Pandurii
24.07.2011 19:00 Aalesund – Stabæk
24.07.2011 19:00 FK Haugesund – Sogndal
24.07.2011 19:00 Lillestrøm – Tromsø
24.07.2011 19:00 Rosenborg – Fredrikstad
24.07.2011 19:00 Sarpsborg 08 – Strømsgodset
24.07.2011 19:00 Asker – LovHam
24.07.2011 19:00 Bryne – Ranheim
24.07.2011   HAM KAM – BODO GLIMT
24.07.2011 19:00 Kongsvinger – Alta
24.07.2011 19:00 Mjøndalen – Hødd
24.07.2011 19:00 Sandnes – NIL-Trysil
24.07.2011 19:00 Strømmen – Randaberg
24.07.2011 19:00 FK Rostov – D.Moskova
24.07.2011 19:00 Angelholm – IK Brage
24.07.2011 19:00 Falkenbergs FF – Ljungskile
24.07.2011 19:30 Austria Wien – Ried
24.07.2011   THOR AKUREYRI – VIKINGUR
24.07.2011 20:00 Pumas UNAM – San Luis
24.07.2011 20:00 A.Makhachkala – Zenit
24.07.2011   ELFSBORG – DJURGARDEN
24.07.2011 20:00 Orebro – Norrkoping
24.07.2011 21:00 Fram R – IB Vestmannaeyar
24.07.2011 21:00 Brann – Viking
24.07.2011 21:30 CFR Cluj – Astra Ploiesti
24.07.2011 22:00 Atletico MG – Vasco da Gama
24.07.2011 22:00 Bahia – Coritiba
24.07.2011 22:00 Corinthians – Cruzeiro
24.07.2011 22:00 Fluminense – Palmeiras
24.07.2011 22:00 Uruguay – Paraguay
24.07.2011 22:15 Grindavik – Fylkir
24.07.2011 22:15 Stjarnan – Keflavik
24.07.2011   KR REYKJAVIK – BREIDABLIK
25.07.2011   CLUB AMERICA – QUERETARO
25.07.2011 02:00 Jaguares – Monterrey
25.07.2011   MYLLYKOSKI – ROVANIEMI
25.07.2011 18:30 Klubi 04 – KTP
25.07.2011 18:30 FC Lahti – PK-35
25.07.2011 18:30 FC Brasov – G.M.Medias
25.07.2011 18:30 CSKA Moskova – Krylya Sovetov
25.07.2011 19:00 Concordia Chiajna – S.Studentesc
25.07.2011 20:00 HB Køge – FC Midtjylland
25.07.2011 20:00 Vålerenga – Odd Grenland
25.07.2011   GÖTEBORG – HALMSTAD
25.07.2011 20:00 Hammarby – Assyriska FF
25.07.2011 21:15 E.Frankfurt – St. Pauli
25.07.2011 21:30 Petrolul Ploiesti – Otelul Galati
25.07.2011 21:45 Dunfermline – St. Mirren
25.07.2011 23:00 Hafnarfjordur – Valur

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.