Maç Listesi 05.07.2011- 08.07.2011 Tarihli

Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, Bayanlar Dünya Kupası,  Uluslararası Hazırlık Maçı,  Amerika Kupası,  Amerika Major Ligi, Brezilya Birinci Ligi,  İzlanda Birinci ligi, bütün bu liglerden değişik bahis seçenekleri ile  bets10 ile kazanmaya hazırmısınız.
Haydi bahisleri görelim!
05.07.2011-08.07.2011 – Tarihli Maç Listesi

Tarih Saat Takımlar
05.07.2011 İNGİLTERE (B) – JAPONYA (B)
05.07.2011 YENİ ZELANDA (B) – MEKSİKA (B)
05.07.2011 19:30 Dudelange – Santa Coloma
05.07.2011 KANADA (B) – NİJERYA (B)
05.07.2011 FRANSA (B) – ALMANYA (B)
06.07.2011 03:05 Criciuma – Goias
06.07.2011 03:00 Duque Caxias – Gremio Prud.
06.07.2011 13:00 A. Niigata – Ventforet Kofu
06.07.2011 13:00 Yamagata – Urawa R.D.
06.07.2011 MERSİN İD.YURDU – INTER BAKU
06.07.2011 AVUSTRALYA (B) – NORVEÇ (B)
06.07.2011 EKVATOR GİNESİ (B) – BREZİLYA (B)
06.07.2011 19:30 Gaziantepspor – Uni. Cluj
06.07.2011 MANİSASPOR – ASTRA PLOIESTI
06.07.2011 20:30 Valletta – Tre Fiori
06.07.2011 K.KORE (B) – KOLOMBİYA (B)
06.07.2011 İSVEÇ (B) – ABD (B)
06.07.2011 22:15 Hafnarfjordur – Grindavik
06.07.2011 22:15 Keflavik – Fram R
06.07.2011 THOR AKUREYRI – VALUR
06.07.2011 22:15 Vikingur R. – Breidablik
06.07.2011 23:00 Stjarnan – Fylkir
07.07.2011 01:30 Avai FC – Bahia
07.07.2011 01:30 Cruzeiro – Gremio
07.07.2011 01:30 Internacional – Atletico PR
07.07.2011 03:00 NY Red Bulls – Toronto FC
07.07.2011 03:30 Kansas City – Colorado R.
07.07.2011 ARJANTİN – KOLOMBİYA
07.07.2011 03:50 Ceara – Atletico MG
07.07.2011 03:50 Corinthians – Vasco da Gama
07.07.2011 03:50 Flamengo – Sao Paulo
07.07.2011 05:00 Vancouver Whitecaps – Columbus Crew
07.07.2011 05:30 CD Chivas USA – SJ Earthquakes
07.07.2011 16:00 Irtysh Pavlodar – Jagiellonia B.
07.07.2011 METALURGI RUSTAVI – BANANTS
07.07.2011 16:00 Shakhtyor Karagandy – Koper
07.07.2011 FC ULISSES – FERENCVAROS
07.07.2011 17:30 Flamurtari – Buducnost P
07.07.2011 18:00 FC Milsami Orhei – Din. Tbilisi
07.07.2011 18:00 Zeta – Trnava
07.07.2011 FOLA ESCH – ELFSBORG
07.07.2011 BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR – ZELJEZNICAR
07.07.2011 NOMME KALJU – HONKA
07.07.2011 20:00 Hacken – Kaerjeng
07.07.2011 20:00 FC Minsk – AZAL PFC Baku
07.07.2011 20:00 Tromsø – Daugava Daugavpils
07.07.2011 20:00 Vllaznia – Birkirkara
07.07.2011 TRABZONSPOR – OTELUL GALATI
07.07.2011 21:00 Neath Athletic – Aalesund
07.07.2011 OLIMPIJA LJUBLIANA – SIROKI BRIJEG
07.07.2011 21:00 Paksi SE – UE St.Coloma
07.07.2011 21:45 Cliftonville – TNS
07.07.2011 21:45 Glentoran – Renova
07.07.2011 ST PATRICKS – VESTMANNAEYJAR
08.07.2011 BOLİVYA – KOSTARİKA
08.07.2011 01:30 Botafogo RJ – Atletico GO
08.07.2011 01:30 Coritiba – Figueirense
08.07.2011 AMERICA MINEIRO – PALMEIRAS

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.