Bets10 Canlı Bahisler Rekora Gidiyor

Bets10 canlı bahisler bu pazar en fazla canlı bahis olanağı veren en iyi site olarak yine göze girmeyi başardı, bütün avrupa liglerine ait maçları canlı bahis bölümünde bulunduran bets10 bir çok farklı bahis seçeneği ilede en fazla kazandıran site. İşte bu pazarın programı!

Futbol
Kataller Toyama – Shonan Bellmare Pazar 12:00
Urawa Reds – Montedio Yamagata Pazar 12:00
Ventforet Kofu – Vegalta Sendai Pazar 12:00
Getafe B – Montañeros Pazar 13:00
Kawasaki Frontale – Vissel Kobe Pazar 13:00
Real Betis – Mallorca Pazar 13:00
Juventus – Parma Pazar 13:30
SC Heerenveen – FC Groningen Pazar 13:30
Blokhus FC – Randers FC  Pazar 14:00
FC Vestsjælland – AB Pazar 14:00
Japonya – Çin Pazar 14:00
FC St. Pauli – 1860 Münih Pazar 14:30
Union Berlin – FC Ingolstadt 04 Pazar 14:30
Aalborg BK – FC Nordsjælland Pazar 15:00
JJK – MyPa Pazar 15:00
Spartak Nalchik – Rostov Pazar 15:00
Syrianska FC – Kalmar FF Pazar 15:00
Giresunspor – Boluspor Pazar 15:30
Kartalspor – Elazigspor Pazar 15:30
Norwich – West Brom Pazar 15:30
Asteras Tripolis – Kerkyra Pazar 16:00
Catania – Siena Pazar 16:00
Chievo – Novara Pazar 16:00
Fiorentina – Bologna Pazar 16:00
Genoa – Atalanta Pazar 16:00
Lecce – Udinese Pazar 16:00
Roma – Cagliari Pazar 16:00
1. FC Köln – 1. FC Nürnberg Pazar 16:30
Ranheim – Hødd Pazar 16:30
FC Magna – Austria Wien Pazar 17:00
Hibernian – Aberdeen Pazar 17:00
NE Xamax – Grasshoppers Pazar 17:00
Racing Santander – Levante Pazar 17:00
Strommen – Hønefoss BK Pazar 17:00
Bursaspor – Kayserispor Pazar 17:30
Djurgårdens IF – Trelleborgs FF Pazar 17:30
Excelsior – FC Utrecht Pazar 17:30
IFK Göteborg – Malmö FF Pazar 17:30
Kardemir Karabükspor – Sivasspor Pazar 17:30
Beira-Mar – U. LeiriaPazar 18:00
Fulham – BlackburnPazar 18:00
Jagiellonia Bialystok – Polonia Warszawa Pazar 18:00
Montpellier – Nice Pazar 18:00
Nancy – Auxerre Pazar 18:00
VfL Wolfsburg – Schalke 04 Pazar 18:30
VPS – TPS Pazar 18:30
Anderlecht – KV Kortrijk Pazar 19:00
Haugesund – Lillestrøm Pazar 19:00
Odd Grenland – Fredrikstad Pazar 19:00
Olhanense – Feirense Pazar 19:00
Osasuna – Sporting de Gijón Pazar 19:00
Sogndal – Aalesund Pazar 19:00
Sporting Braga – Gil Vicente Pazar 19:00
Vålerenga – Start Pazar 19:00
Anzhi – Volga Novgorod Pazar 19:30
Antalyaspor – Gaziantepspor Pazar 20:00
Banfield – Arsenal de Sarandí Pazar 20:00
İstanbul Buyuksehir – Galatasaray Pazar 20:00
Karsiyaka – Adanaspor Pazar 20:30
Panathinaikos – PAS Giannina Pazar 20:30
Molde – Brann Pazar 21:00
Cobresol – Alianza Lima Pazar 21:15
Marítimo – Rio Ave Pazar 21:15
Zulte-Waregem – AA Gent Pazar 21:30
Palermo – Inter Pazar 21:45
Belgrano – Independiente Pazar 22:00
Ceará – Atlético-GO Pazar 22:00
Cobreloa – Audax Italiano Pazar 22:00
Figueirense – Vasco da Gama Pazar 22:00
Fluminense – Corinthians Pazar 22:00
Palmeiras – Internacional Pazar 22:00
Paris SG – Brest Pazar 22:00
Naval Primeiro de Maio – SC Freamunde Pazar 18:00

Basketbol
Sırbistan – Türkiye Pazar 15:30
Fransa – İspanya Pazar 18:00
Litvanya – Almanya Pazar 21:00
Tenis
Serena Williams – Samantha Stosur Pazar 23:35
Buz Hokeyi 
MHC Spartak – MHC Dynamo-Shinnik Pazar 12:00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.